Кабінет 208
Головна | Реєстрація | Вхід
Неділя, 27.05.2018, 07:23
Меню сайту
Форма входу

Категорії розділу
5 клас [11]
6 клас [5]
7 клас [16]
8 клас [15]
9 клас [19]
10 клас (стардарт) [17]
10 клас (академічний) [23]
11 клас (стандарт) [21]
11 клас (академічний) [33]
Головна » Статті » Інформатика » 7 клас

7 клас. Використання адресної книжки та списків розсилання

Використання адресної книжки та списків розсилання

Презентація пояснення матеріалу

Роботу з великою кількістю електронних листів від різних адресатів можна організувати ефективно. Доцільно скласти список людей, з якими ви постійно листуєтесь, та внести їх електронні адреси до адресної книги.

Для роботи з адресною книгою призначена вказівка Контакти. Записи, що додані до адресної книги, можна переглядати, редагувати та видаляти.

Для створення нових записів в адресній книзі використовують вказівку Додати контакт. При створенні нового запису в адресній книзі необхідно заповнити всі поля відповідною інформацією і натиснути кнопку Зберегти зміни

Коли адресна книга заповнена, то можна замість введення електронної адреси в полі листа Кому або Копія скористатися списком адрес, що розкривається. Адреса, вибрана з адресної книги, автоматично вставиться до заголовка листа.

Часто одного листа потрібно відправляти кільком адресатам. Для прискорення такого процесу можна об’єднати адреси в групи під одним іменем, а потім за допомогою однієї вказівки розсилати повідомлення за всіма адресами групи.

Для створення груп потрібно натиснути кнопку Редагування групи. Закріпити адресата за відповідною групою можна при внесенні його даних до адресної книги або при перегляді адресної книги  вказівкою Групи.

Щоб відправити листа за всіма адресами групи потрібно зайти зо потрібної групи в адресній книзі, відмітити потрібних осіб та натиснути кнопку Написати обраним.

Електронна пошта часто використовується для інформаційних атак рекламодавців. Листи, що містять такі повідомлення, належать до спаму, а люди, які займаються їх розсиланням, називаються спамерами. Спамом називають небажані електронні листи, тобто пошту, що надходять без згоди користувача.

Електронна скринька на будь-якому пош-товому сервері містить набір стандартних папок (Вхідні, Відправлені, Видалені та ін). Для ефективної роботи з листами можна створювати додаткові вкладені папки аналогічно до структури папок на дисках.

Для внесення змін у структуру папок електронної скриньки слід обрати вказівку Керування папками. При цьому можна створювати нові папки і в стандартних папках, перейменовувати раніше створені папки або видаляти їх за допомогою відповідних інструментів.

Щоб перемістити листи до потрібної папки, слід відмітити ці листи й обрати вказівку Перенести до. У списку наявних папок необхідно обрати ім’я потрібної папки.

 

Домашнє завдання       § 1.3;      впр. 2, 7 на стор. 29

 

Категорія: 7 клас | Додав: admin (27.09.2015)
Переглядів: 749
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz